Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewniliśmy sobie pierwszą ligę na kolejna rundę.

TRENING !

W czwartek i w piątek nie ma treningu.

0

Kolejna przegrana.

Bolesna strata punktów na własnym boisku. Walczący o utrzymanie Zawodnicy z Grudziądza okazali się lepsi od nas i zasłużenie zgarnęli...

0

Bez woli walki.

Nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu sytuacji do zdobycia gola, więc nie można myśleć o korzystnym wyniku. Indywidualne błędy w obronie, brak współpracy na boisku i przede wszystkim brak chęci do walki. Jako małe usprawiedliwienie wyjazd rodzinny Więcka i kontuzja Janka.

0

Polonia rozstrzelana.

10:2 mówi wszystko. Debiutanckie bramki zdobyli Oskar (1) i Maniucha (2) a Kacpi (3) w trzecim kolejnym meczu strzelił z rzutu wolnego, swoje bramki dołożył jeszcze Michu (4).

0

MECZ !

MECZ !

Zbiórka na mecz w sobotę o 9.30

0

Pudło na półmetku rozgrywek.

Do przerwy mogliśmy prowadzić różnicą pięciu bramek a przegrywaliśmy 2:1. Kilka ostrych słów od trenera w przerwie i doping kibiców spowodowało, że zaczęliśmy grać. Ostatecznie 4:2 i trzecie miejsce w tabeli przed rundą rewanżową. Bramki - Michu 2, Kacpi 2 (kolejna z rzutu...

0

MECZ !

MECZ !

Zbiórka na mecz dzisiaj o 16.30 !

0

Ważna wygrana.

Mecz może nie był porywający, ale po prostu musieliśmy go wygrać. Mimo ogólnej kopaniny widać było zaangażowanie i chęć do walki u wszystkich zawodników (czego zabrakło tydzień temu), Obie bramki autorstwa Kraśka, z czego pierwsza z rzutu wolnego z około 30 m mogła się podobać !